Posiłki przygotowywane samemu w domu, a nasz catering dietetyczny?


 

 

Czy myślałeś kiedyś o różnicach pomiędzy dietą pudełkową, a jedzeniem, które sam przygotowujesz w  domu? Jeżeli nie,  sprawdź to!

Przekona Cię to do zmiany nawyków żywieniowych, i co najważniejsze poprawi Twoje zdrowie!

 

Nasza lokalna firma z Bydgoszczy oferuje dietę pudełkową, która opracowywana jest przy współpracy z wykwalifikowanymi dietetykami, przez co posiłki zawierają odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze.

Dzięki temu Twój organizm funkcjonuje prawidłowo.

Zdrowe odżywianie to jeden z kroków  do tego, abyś mógł cieszyć się zdrowiem przez długie lata!

 

 

 

 

 

Dlaczego akurat dieta pudełkowa, a nie przygotowywanie posiłków samemu w domu?

 

 

Hmm, mamy na to parę ciekawych argumentów!

 

Usiądź w fotelu, zaparz sobie filiżankę dobrej herbatki i czytaj dalej!

 

1) Warto zacząć od tego, że w trakcie przygotowywania posiłków używamy naturalnych składników w 100%! Korzystamy z lokalnych produktów dzięki lokalnym dostawcom.

Po pierwsze używamy naturalne przyprawy i zioła bez jakichkolwiek konserwantów lub sztucznych ulepszaczy smaku.

Zamiast zwykłego cukru korzystamy z ksylitolu (środek słodzący, który jest niskokaloryczny, otrzymuje się go z kory brzozy) lub miodu z naturalnej, regionalnej pasieki.

Skoro była mowa o cukrze to warto wspomnieć o zamienniku zwykłej soli jodowej. W naszym przypadku jest to sól morska lub himalajska.

Do przygotowywania diety pudełkowej używamy tylko i wyłącznie jajek od kur z wolnego wybiegu - omlety są wtedy takie puszyste!

Oczywiście nie obejdzie się bez polskich warzyw i owoców od lokalnych dostawców. Jeżeli tylko są dostępne to korzystamy tylko z nich!

No i najważniejsze sami pieczemy chleb na naturalnym zakwasie w naszym lokalu! Przekonać mogły się o tym osoby korzystające z naszego cateringu dietetycznego.

 

Brzmi pysznie, nieprawdaż?

 

Ale przejdźmy dalej...

 

2) W domu nie wyliczasz sobie dokładnie kaloryczności danych produktów, których używasz do przygotowania posiłków.

A to jest właśnie klucz do sukcesu!

Spożywając codziennie posiłki i ustalając do nich taką samą ilość kalorii każdego dnia bez problemu zrzucisz nieco na wadze! Co powoduje, że czujesz się lepiej i Twoje wyniki badań krwi też się polepszyły! U nas jest szeroki zakres wyboru kaloryczności diety!

Średnio dziennie w naszych posiłkach mamy od 35-45% węglowodanów, od 25-35% tłuszczów  i od 15-25% białka.

 

3) Nie martw się, że dieta pudełkowa jest nieciekawa i jałowa w smaku! My doprawiamy nasze potrawy nieco intensywniej tak, aby Ci smakowały!

 

4) W domu często przygotowujecie posiłki, które często powtarzają się w codziennym menu? Zapomnij o tym! Nasza dieta pudełkowa gwarantuje Ci różnorodność dań i smaków przez około 11 tygodni. U nas w  menu znajdziesz i produkty roślinne, mięsne, rybne.

 

5) Nie masz czasu wolnego dla siebie i swoich bliskich? Od teraz możesz go znaleźć korzystając z naszego cateringu dietetycznego. Wtedy też masz więcej czasu na wykonywanie swojej pracy. Twoje samopoczucie ulega polepszeniu.

 

 

 

DIETA PUDEŁKOWA to przede wszystkim gwarancja

Twojego dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego!

Spróbuj i przekonaj się o tym na własne oczy!

 

 

 

 

 

 

« wstecz

Zaufali nam już wielokrotnie